ZIŅAS
Sep
03
Radīta iespēja virtuālajā vidē sagatavoties CSDD praktiskajam eksāmenam.
CSDD savu klientu ērtībām virtuālajā vidē radījusi jaunu informatīvu materiālu, kas ļauj labāk sagatavoties transportlīdzekļa vadītāja praktiskajam eksāmenam CSDD.

Informācija atrodama CSDD mājas lapā, sadaļā „Vadīšanas eksāmens”: http://www.csdd.lv/lat/vad_kva/vadisanas_eksamens/b_kategorija/celu_satiksme/

Pašlaik ar mājas lapā esošo materiālu palīdzību iespējams precīzāk sagatavoties A kategorijas un B kategorijas vadītāja eksāmena praktiskās daļas diviem posmiem: par transportlīdzekļa uzbūvi un par figūru laukumu:

transportlīdzekļa uzbūve: attēloti un tuvinājumā aplūkojami visi transportlīdzekļa elementi, kas eksāmena kārtotājam jāparāda un par kuriem jāprot pastāstīt. Piemēram, motoreļļas ieliešanas atveres vāciņš, eļļas līmeņa indikators u.c. Šī sadaļa šoferim palīdz labāk iepazīt transportlīdzekļa uzbūvi un vadot transportlīdzekli ikdienā – pašam atrisināt nelielus tehniskas dabas jautājumus;
figūru laukums: skatoties video par figūru izbraukšanu, no dažādiem skatu punktiem iespējams iejusties eksāmena kārtotāja lomā. Piemēram, „laipa”, „čūska”, „iestumšana gabarītvārtos”, „apriešanās braukšanai pretējā virzienā” u.c.
*csdd.lv

www.rstyle.lv